Genel 04 KASIM 2009 / 12:05

KOBİ'lere çözüm sunan Sage CRM, Türkiye pazarında

Verimax güvencesi ile Türkiye pazarına giren Sage, yeniliklerini ve çözümlerini bir basın toplantısı ile duyurdu.

Verimax güvencesi ile Türkiye pazarına giren Sage, yeniliklerini ve çözümlerini bir basın toplantısı ile duyurdu.


CRM pazarının ekonomik krizle yükselişe geçmesiyle beraber, Sage CRM Türkiye pazarına giriş yaptı. Türkiye’ye sadece CRM ürünleri ile giriş yapan Sage Group, önümüzdeki dönemde Türkiye’deki CRM pazarını hareketlendirmeyi hedefliyor.

Sage Orta Doğu Direktörü Vikran Suri 4 Kasım’da gerçekleştirilen toplantıda Sage CRM ile Verimax’ın iş ortaklığı hakkında bilgi verdi. Özelikle KOBİ’lerin ihtiyacı olan Sage çözümleri hakkında bilgi veren Suri, yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Türkiye pazarı krizden sonra en çabuk ayağa kalkan pazarların başında geliyor. Bizler Sage CRM Orta Doğu ofisi olarak bunu bir fırsat olarak algıladık ve kanal yapısı güçlü olan Verimax ile iş ortaklığına gitme kararı aldık. Birçok açıdan büyük firmalarla aynı ihtiyaçlara sahip KOBİ’ler, CRM çözümlerimizle beraber krizden çıktığımız bu dönemi fırsata çevirme olanağına sahipler.”

Türkiye’nin krize rağmen son yıllarda ekonomisinin hayli büyüdüğünü dikkate alarak Türkiye pazarına girdiklerini söyleyen Suri, özelleştirmelerin ve gümrük yasasının bu büyümede ciddi bir payı olduğunun ayrıca altını çizdi.