Genel 11 MART 2010 / 14:15

KOBİ'ler zirvede buluştu

TOBB, KOSGEB ve TOSYÖV tarafından İstanbul'da düzenlenen Türkiye 6. KOBİ Zirvesi başladı.

TOBB, KOSGEB ve TOSYÖV tarafından İstanbul'da düzenlenen Türkiye 6. KOBİ Zirvesi başladı.


"Değişen Piyasalarda KOBİ'lere Yol Haritası" başlığıyla düzenlenen Türkiye VI. KOBİ Zirvesi İstanbul Dedeman Oteli'nde başladı. TOBB, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) tarafından düzenlenen zirveye, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ali Boğa da katıldı.

Zirvenin iletişim sponsorluğunu üstlenen Vodafone Türkiye, toplantıya telekomünikasyon sektöründen katılan tek kuruluş oldu. KOBİ Zirvesinin ilk gününde bir konuşma yapan Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, KOBİ'lerin kalıcı büyüme çizgisini yakalayabilmeleri için e-dönüşümlerini tamamlamak zorunda olduklarını hatırlatarak, Vodafone'un bu süreçte KOBİ'lerin toplam iletişim ihtiyaçları için çözümler sunduğunu söyledi.

6. KOBİ Zirvesi 12 Mart'ta sona eriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun