Genel 13 TEMMUZ 2009 / 12:27

KOBİ'ler için çözüm paketi

Superonline KOBİ'lere özel 'İşyeri Çözüm Paketi'ni piyasaya sundu.

Superonline KOBİ'lere özel 'İşyeri Çözüm Paketi'ni piyasaya sundu.


Superonline'ın yeni hizmeti 'İşyeri Çözüm Paketi', tüm ses hizmetlerinde yünde 40’a varan indirimler sağlıyor. İnternet erişiminde sunduğu avantajlarla KOBİ’lerin telekomünikasyon yatırım bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlayan çözüm, bu şekilde kullanım giderlerinin aşağı çekilmesini amaçlıyor. KOBİ'ler bu paketle şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmelerinde 240 dakikaya varan ücretsiz konuşma seçeneklerinden yararlanabiliyor.


Pakette yer alan 10 MB’lik internet alanı ve 50 adetlik şirket e-posta adresi, internet sitesinin hazırlanması için uygun bir ortam yaratıyor. Diğer yandan şirketlerin adına ait com, net, ve org uzantılı internet alan adresleri de sağlanıyor. İşyeri Çözüm Paketi’nde yer alan antivirüs, antispam, antispyware, programlarını içeren gelişmiş güvenlik paketiyla geliyor. Tüm dünyada 100 binden fazla noktadan, havaalanı, otel, kafe gibi açık alanlarda uluslararası internet hizmeti de bu kampanya çerçevesinde Superonline tarafından KOBİ’lere hediye ediliyor. KOBİ’nin ihtiyacı olan tüm donanımları da sağlayan Superonline, bu hizmetlerini tek fatura üzerinden sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun