Genel 01 KASIM 2010 / 16:57

KOBİ’ler söz verecek, Xerox bedava yazıcı verecek

Xerox, KOBİ’lerin orjinal sarf malzemesi kullanması için yeni bir kampanya başlattı.

Xerox, KOBİ’lerin orjinal sarf malzemesi kullanması için yeni bir kampanya başlattı.


Xerox, 1 Kasım tarihinde gerçekleştirdiği basın toplantısında, KOBİ’lere yönelik başlattığı yeni programını duyurdu. İş yükü yoğun olan KOBİ’lerde orjinal sarf malzemesi kullanımı bilincini yerleştirmek amacıyla başlatılan programda, Xerox iş ortaklarından orjinal tüketim malzemesi aldığını taahhüt eden KOBİ’ler ücret vermeden Xerox yazıcı sahibi olacak.

Piyasada kullanılan mevcut sarf malzemelerinin yüzde 62’sinin orijinal, geri kalanının ise sahte olduğunu biliniyor. Bu noktada orijinal tüketim malzemesi kullanımını artırmak isteyen Xerox, iş ortaklarıyla birlikte iki ay sürmek üzere bedava yazıcı kampanyası başlatıyor. 2 Kasım- 31 Aralık tarihinde geçerli olacak bu kampanyaya göre KOBİ’ler, bu süre zarfında kendilerine bedava verilecek yazıcının sarf malzemelerini yetkili Xerox iş ortaklarından temin edecek ve bunu taahhüt ederek Xerox’tan bedava yazıcıyı almaya hak kazanacak. KOBİ’ler belirli bir baskı hacmi karşılığında toner, dram, fuser gibi tüketim malzemeleri aldığını taahhüt ederken, bedava verilen yazıcıların sayaç kısmından, KOBİ'lerin verdiği bilgilerin doğruluğu tespit edilecek.Baskı taahhüdünü takip eden iş ortakları sonrasında tüm bilgileri Xerox’a raporlayacak.

Bedava yazıcı programına özel normalde 2 yıl olan garanti süresi 3 yıla çıkarılacak ve müşteriye yerinde servis garantisi verilecek. KOBİ’ler bedava yazıcı ile birlikte gelecek dolu tonerlerle modeline göre bin ile 12 bin sayfa arasındaki baskıyı ücretsiz alabilecek.

Şimdilik programa dahil olmak isteyen 10 iş ortağı bulunduğunu belirten Xerox Genel Müdürü Mehmet Sezer, kampanyayla birlikte müşteri bağlılığını artırmayı, iş ortaklarıyla birlikte iş hacmini büyütmeyi hedeflediklerini belirtti. Kampanya kapsamında Türkiye çapında her ilde iş ortakları olacağını belirten Sezer, kampanyanın devam edip etmeyeceğine gösterilen ilgiye göre karar vereceklerini söyledi.

Türkiye’nin her yerinden programa başvurmak için www.xerox.com/bedavayazıcı adlı sitede yer alan başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Program kapsamında Xerox Phaser 6280, Xerox 6360 model renkli yazıcılar ile fotokopi, yazıcı, faks ve tarayıcı özellikleri olan Xerox Phaser 612MFP, Xerox Phaser 6180MFP model renkli lazer yazıcı bedava sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun