Genel 17 AĞUSTOS 2010 / 08:45

Knight Online yeni sunucusuyla karşınızda

Knight Online’ın yeni PvP sunucusu kullanıma açıldı.

Knight Online’ın yeni PvP sunucusu kullanıma açıldı.


Gamersfirst’ün MMORPG alanının başkahramanı Knight Online, yepyeni sunucusuyla 14 Ağustos’ta meraklılarıyla buluştu. Knight Online’ın PvP işleyişine yönelik olarak hazırlanan yeni sunucu, oyunculara seviye düşme kaygısını duymayacakları bir PvP aksiyonunun keyfini çıkarma olanağı tanıyor.

Sunucu 60 gün boyunca kullanımda kalacak ve kullanıcılar etkinliğin sona ermesiyle karakterlerini Kronos ve Ionia sunucuları haricindeki aktif sunuculara taşıyabilecekler. Knight Online Breaking Point PvP, sunucuya yüksek seviyede bir karakterle başlama imkanı sunarken, karakterinizi ve kazandığınız ganimetleri aktif sunuculara taşıyabilmenizi sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun