Genel 03 ARALIK 2008 / 14:22

Knight Online’da sınırlar genişliyor

Popüler ücretsiz oyun Knight Online’a üç bölge daha eklendi.

Popüler ücretsiz oyun Knight Online’a üç bölge daha eklendi.


Unutulmuş Topraklar genişlemesiyle birlikte heyecan verici üç bölge, oyuncuları keşfe davet ediyor. Bu alanların her biri ulusal bir dava adına savaşan oyuncuların ustalık ve cesaretini sınayacak. Yeni Lunar War haritası Oreads ile Karus ve El Morad ulusları bir kez daha birbiriyle kapışıyor ama bu kez kalelerle, yeni kuşatma araçlarıyla, tuzaklarla savaşıyorlar; hatta bu sefer savaşın geçtiği toprakların kendisi bile gidişatı değiştirebilecek özelliklere sahip! Daha düşük seviyelerdeki oyuncular, çok daha heybetli düşmanlarıyla karşılaşmadan önce yiğitliklerini yeni Ronark Land Base’de sınayacaklar. Gerçek bir rekabet isteyen şövalyeler ise Dominion of Krowaz’ın yollarına da düşerek korkunç komutacılar, hain tuzaklar ve kendi amaçlarının peşindeki düşman oyuncularla bu iştahlarını kapatmaya çalışacaklar. Lanetli Silahlar ise yepyeni bir ek. Bu silahları yaratacak ustalık ve cesarete sahip oyuncular savaş alanının en ürkütücü rakipleri olacak.


Knight Online Üretim Bölümü Müdür Yardımcı Joseph Wilmon bu yeni açılımla ilgili görüşlerini, “Oyuncularımız için Knight Online destanında yeni bir sayfa açmaktan heyecan duyuyor ve Unutulmuş Topraklar dünyasında yepyeni ve heyecan verici etkinlikler yaratmayı iple çekiyoruz,” sözleriyle ifade ediyor.


 


www.gamersfirst.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun