Genel 22 EYLÜL 2008 / 16:21

Klima sistemli yorgan

Doğadaki termal sistemi yorgana uygulayarak kaliteli uykuyu hedefleyen PENELOPE ClimaBalance yorgan, üzerindeki hava kontrol hattı ile derin ve sağlıklı uyku sağlıyor.

Doğadaki termal sistemi yorgana uygulayarak kaliteli uykuyu hedefleyen PENELOPE ClimaBalance yorgan, üzerindeki hava kontrol hattı ile derin ve sağlıklı uyku sağlıyor.


Uyku kalitesinin kişinin hayatında ne denli etkili olduğu hakkındaki bilimsel veriler ışığında, konfor ile birlikte sağlıklı uykunun koşulları araştırılıyor. ClimaBalance sistem hava kontrol hattı ile yaratılan bir yenilik. ClimaBalance etki, uyku araştırmalarında keşfedilmiş, doğanın ve bilimsel incelemelerin ideal sentezi olan bir hava kontrol sistemidir. Klasik koşullarda uyku esnasında yükselen vücut ısısı ile terleme olur. Böylece nem oranı giderek artarken, nem artışına paralel olarak ısı oranı da artmaya devam eder. ClimaBalance üzerindeki hava kontrol hattı delikleri, uyku ortamındaki ısıyı ve nemi en uygun seviyede tutuyor. Fiziksel olarak ısınıp yükselen hava ile birlikte nem, hava kontrol deliklerinden çıkarak yataktan atılırken, çift kanallı havalandırma ünitesi ile de soğuk havanın içeri girmesi engelleniyor. Sağladığı klima sistemi ile de ısı ve iklim dengesi oluşturuyor.ClimaBalance yorganlarda kaz tüyü kullanılmış. Son derece kuru ve nemsiz uyku ortamları yaratan kaz tüyü ClimaBalance yorganlar, özellikle uyku esnasında terleyenlere öneriliyor. Doğal dolgu malzemeli ClimaBalance yorganlar sayesinde Anti-Aging ve yenilenme uykuda bile devam ediyor. Türkiye’deki üretim lisans hakkı Maya Tekstil’e ait olan ClimaBalance yorganlar Kervan, Özdilek ve PENELOPE bayilerinden satın alınabilir.www.mayatekstil.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun