Genel 08 EKİM 2011 / 13:29

Kioskta tasarım örnekleri Helios Teknoloji standında

CeBIT Bilişim Eurasia'da Helios’un kiosk ürünlerini görmek için 2. salona uğrayabilirsiniz. Helios Teknoloji, 2008 yılında İngiltere’de kurulmuş. 2009’da merkez ofisini İstanbul’a taşımış. Geçen yıl da Moskova’da ikinci şubesini açmış. Helios Teknoloji, kiosk tasarımı ve üretimiyle yazılımı konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Aynı zamanda sayısal medya ve satış sonrası servis konularında müşteri ve markalarına özel çözümler sunan Helios, kendi sektöründe lider olan iş ortaklarının kritik sayısal medya ve servis ihtiyaçlarını Helios patentli teknolojileriyle sağlıyor. Helios’un 60’ın üzerinde patentli ürünü bulunuyor.

Helios ürünlerini sadece Türkiye’ye de değil, 40’ı aşkın uluslararası müşteriye de sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun