Genel 14 ŞUBAT 2011 / 11:18

Killzone3, çok yakında Türkçe olarak geliyor

PlayStation3 meraklılarıyla buluşmasına az kalan Killzone3, Atilla Olgaç ve Hazım Körmükçü’nün seslendirmesiyle  Türkçe olarak karşımıza çıkacak.

Sony, Killzone’un üçüncü oyununun ilk kez Türkçe olarak PlayStation3 ile dönüşünü müjdelemişti. Şimdilerde ise oyunseverleri daha fazla araç, daha yüksek güçlü silahlar ve yenilenmiş bir göğüs göğüse bir savaş sistemine hazırlayan oyun, ünlü oyuncu Atilla Olgaç ve Hazım Körmükçü’nün seslendirmesiyle Türkçe olarak geliyor.Atilla Olgaç ve Hazım Körmükçü’yü karşı karşıya getiren oyun kaldığı yerden devam ediyor. Oyunda Kurtlar Vadisi’nin Kılıç’ı olarak ün yapan Atilla Olgaç Admiral Orlock’a ses verirken, özel güç askeri Tomas “Sev” Sevchenko’yu ise ünlü oyuncu Hazım Körmükçü seslendiriyor.Sinematik savaş deneyimiOyunseverleri ölümcül bir gezegende vahşi bir kavgayla karşı karşıya bırakan Killzone3, tamamen 3D olarak oynanabilecek. HD ve 3D detaylarla donatılan oyunda oyunsevlerleri daha fazla araç, daha güçlü silahlar ve yenilenmiş bir  savaş sistemi karşılayacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun