Genel 28 OCAK 2010 / 14:47

Keyifte cömert enerjide cimri monitör

Samsung'un yeni monitörü yerleşik HDTV bağlantısı içeriyor ve 1080p Full HD deneyimi sunuyor.

Samsung'un yeni monitörü yerleşik HDTV bağlantısı içeriyor ve 1080p Full HD deneyimi sunuyor.


Samsung Electronics, LCD monitör serisi "Touch of Color"ın yeni modelini pazara sundu. Yeni P2370HD, 16:9 en-boy oranına sahip ve evde ve iş yerinde HD içeriklerini görüntüleyebiliyor. Yeni model multimedya cihazlarına kolay şekilde bağlantı için de HDMI bağlantı noktaları içeriyor. Monitörde Dolby Digital ve SRS TruSurround HD'yi destekleyen zengin ses kalitesi sunan yerleşik hoparlörler yer alıyor. Bu hoparlörler aynı zamanda optik SPDIF bağdaştırıcısıyla dijital 5.1 ses özelliklerini destekliyor.

Tüm ToC ürün serisinde olduğu gibi P2370HD de Samsung'un çift enjeksiyon teknolojisini kullanarak kırmızı-siyah renk geçişli şeffaf plastik bir çerçeve barındırıyor. Bu özellik de monitöre cama benzer bir görünüm kazandırıyor. Kristal benzeri çerçeve göz kamaşmasını önlüyor ve monitör, sorunsuz izleme olanağı sunmak amacıyla döner bir stand üzerinde duruyor.

Samsung'un yeni ToC monitörleri düşük enerji tüketen iki ampul kullanarak benzerlerinin yarısı kadar enerji tüketiyor. Üretim sürecinde monitörün tüm parçalarının yeniden dönüşüm özelliğine sahip olması için hiçbir zararlı boya ve sprey de kullanılmıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun