Genel 04 MART 2010 / 13:14

Keyiflerin kâhyası: Sony Walkman A845

Küçücük Sony Walkman'lerle ceplere kocaman bir eğlence dünyası sığıyor.

Küçücük Sony Walkman'lerle ceplere kocaman bir eğlence dünyası sığıyor.


Sadece 7,2 milimetre inceliğinde ve kulaklıklar hariç 62 gram ağırlığındaki Sony Walkman A845 Video MP3 çalar, 16 GB kapasite seçeneğiyle sunuluyor ve kolayca cebe sığabiliyor. Oynatıcının ön paneline büyük ve parlak 7,1 santim (2.8 inç) OLED ekran hakim. Üstün renk kalitesi sunan, yüksek kontrast oranı, geniş görüş açısı ve hızlı yanıt veren sistemiyle Sony Walkman A845, internetten film, klip, dijital fotoğraflar ve albüm indirmek için keyifli bir alternatif oluşturuyor. Seçenekli ses/görüntü çıkış kablosu ile cihaz televizyona bağlanabiliyor.

Üç farklı profil ayarı sayesinde uçakta, trende veya otobüste ya da ofiste olunsa bile optimum gürültü azaltmanın keyfini sürme imkanı tanıyor. Sağlanan adaptör ile uçakta seyehat edenler uçağın AV sistemi ile doğrudan cihaza bağlanabiliyor ve dijital gürültü engelleme sayesinde müzik dinleyebiliyor.

Sony Walkman A845, tek bir şarj ile 29 saate varan dinleme süresi sunuyor. Video oynatmak için de 9 saatlik pil ömrüne sahip olan cihaz 599 TL tavsiye edilen peşin fiyat ile satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun