Genel 08 MART 2010 / 13:34

Keyfinizi dilediğiniz yere götürün

Genius, müzik keyfini her yerde yaşamak isteyenler için hoparlörüne pil taktı.

Genius, müzik keyfini her yerde yaşamak isteyenler için hoparlörüne pil taktı.


Genius'ın sunduğu SP-i160 hoparlörün dâhili bataryasıyla, istediğiniz her yerde sekiz saat boyunca müzik dinleyebiliyorsunuz. Hoparlör, sesi dizüstü bilgisayar hoparlörlerinden daha başarılı verebilmek için 1.25 inç metal sürücüleri kullanıyor.

Şarj etmek için sadece PC ya da dizüstü bilgisayarın USB girişine bağlamak yeterli olan hoparlörün adaptöre ihtiyacı yok. SP-i160, 3.5 milimetre ses girişi olan herhangi bir dizüstü bilgisayar, netbook, iPod, MP3/MP4 veya CD çalarla çalışabiliyor.

Parlak siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan SP-i160'ın diğer uygulamalar için, 2.5 milimetrelik soketlere sahip ses aygıtlarıyla çalışabilmesini sağlayan mini bir jak dönüştürücüsü de mevcut.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun