Genel 04 EKİM 2008 / 17:30

Kendisi küçük, çözünürlüğü büyük Nova Lite PX24

ASUS Nova Lite PX24, sadece 24cm olan boyutu sayesinde her yere kolayca sığıyor, 250 GB disk kapasitesi ile her şeyi sığdırıyor.

ASUS Nova Lite PX24, sadece 24cm olan boyutu sayesinde her yere kolayca sığıyor, 250 GB disk kapasitesi ile her şeyi sığdırıyor.


Yeni Nova Lite PX24 Mini PC, yatay veya dikey yerleştirilebiliyor. 1080i/1080p çıkışı ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri destekliyor. Dahili bağımsız ekran kartı, üst düzey makinelerin performanslarıyla rekabet edebilecek koşullarda oyun oynayabilme imkanı sağlamayı hedeflerken, HDMI/DVI arayüzü de temiz ve parlak görüntüler üreterek yüksek çözünürlüklü görüntü sağlıyor.


ATI RV620 ekran kartıyla birlikte çalışan Intel işlemci tabanlı ASUS Nova Lite PX24, ayrıca dijital medya dosyalarının çoklu görev gereksinimleri için kullanılmasını sağlıyor. Yerleşik Hi-Fi hoparlörlerle donatılan Nova Lite PX24, harici hoparlörler olmaksızın müzik ve iletişim olanağı sağlıyor. Nova Lite PX24, eğlence fonksiyonları için özel tasarlanan Media Center uygulamasına sahip Microsoft Vista Home Premium işletim sistemi ile birlikte sunuluyor.


26 db'liksessiz işletim seviyesine ek olarak, farklı işlem koşullarında gereksinim duyulan işletim güç seviyelerine uyan akıllı bir güç tasarruf teknolojisi kullanılıyor. Böylece güç tüketimini geleneksel masaüstü bilgisayarlarının dörtte birine düşürerek çevrenin korunmasına ve elektrik faturalarının azalmasına yardımcı oluyor.


Şık görünümüyle Nova Lite PX24, ev estetiğinizi bozmadan kolayca çalışma odanızın, yatak odanızın ve salonunuzun bir parçası olabilir. Fiyatı ise 719 Dolar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun