Genel 14 HAZİRAN 2010 / 09:22

Kendinizi 3. boyutta izlemeye hazır olun

Samsung HMX - H200 Serisi, 3D bağlantı özelliği ve HD video seçeneği görüntüleri 3. boyuta dönüştürüyor.

Samsung HMX - H200 Serisi, 3D bağlantı özelliği ve HD video seçeneği görüntüleri 3. boyuta dönüştürüyor.


Samsung'un yeni kamera serisi HMX - H200, Full HD kalitesinde çekim yapabilmesi ve 3D bağlantı özelliği sayesinde dikkat çekiyor. 1920X1080 60i Full HD çözünürlüğünde kayıt yapan yeni HMX - H200 serisi ile görüntüleri gerçek renkleri ile kaydedebiliyorsunuz. Full HD kalitesi ile kaydedilen görüntüler, Full HD televizyonlarda izlendiği zaman da görüntü kalitesini tamamen koruyor. Ayrıca seri, sahip olduğu Schneider KREUZNACH lensi ve 20X Optik Zoom ile görüntüleri ihtiyacınız olan yakınlıktan çekebilmenizi sağlıyor.

HMX - H200 serisinin önemli diğer bir özelliği de, 3D bağlantı özelliği sayesinde çektiğiniz görüntüleri 3D olarak televizyona aktarması. WiFi ya da HDMI kablo bağlantısı sayesinde Samsung 3D televizyona aktaracağınız görüntüler 2'inci boyuttan 3'üncü boyuta taşınıyor ve çektiğiniz görüntüleri 3'üncü boyutta izlemenin keyfi de bir başka oluyor.

Daha fazla özgürlük...

2 saate kadar varan uzun pil ömrü ve Plug&Play Portability, Intelli - Studio 2.0 özelliğine sahip HMX - H200 serisi, size daha fazla özgürlük ve hareket imkanı tanıyor. Samsung HMX-H200'ü bir kablo bağlantısı ile herhangi bir USB çıkışına bağlayarak dilediğiniz yerde kayıt yapabilir, çektiğiniz görüntüleri düzenleyebilir ve dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Çekim yapmanızı kolaylaştıran bir diğer özellik de Intuitive Touch Operation. Bu özellik, odaklanmak istediğiniz görüntüye dokunmatik LCD ekrana tek bir dokunuşla yakınlaşmanızı ve çekim yapmaya devam etmenizi mümkün kılıyor.

Siyah, kırmızı, gümüş, mavi renk seçenekleri ile sunulan seri 759 TL satış fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun