Genel 13 AĞUSTOS 2009 / 13:47

Kendi küçük işlevi büyük

3M MPro 120 Mini Projektör, her yere kolayca taşınıyor.

3M MPro 120 Mini Projektör, her yere kolayca taşınıyor.


3M’in yeni sunu cihazı MPro 120 Mini Projektör'ü, her yere taşımak; onunla her yerde sunum yapmak, film izlemek, video oyunları oynamak mümkün. Küçük boyutuyla cebe bile atıp taşınabilen ürün, uzun ömürlü pili, yüksek ses ve renk kalitesiyle de dikkat çekiyor. El izi ve çizikleri önlemek için kılıfıyla gelen sunu cihazının paketinde ayrıca video dönüştürücü, lityum pil, küçük tripod ve bağlantı kabloları yer alıyor. 

Bir yıllık 3M garantisiyle tüketiciye sunulan ürün, küçük ve kullanışlı yapısıyla dizüstü bilgisayarlara, telefonlara, kameralara ve müzikçalarlara kolay uyum sağlıyor. Kendinden hoparlörlü MPro 120, kullanım ömrü 20 bin saat olan enerji tasarruflu ampulü ve yansıttığı görüntülerin boyutunu 20 cm’den 127 cm’e kadar büyütebilen teknolojisiyle, her an her yerde sunum yapabilme olanak sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun