Genel 01 MART 2010 / 11:04

Kayseri'de insan kaynağına yatırım yapılıyor

Eğitim Park'tan bugüne kadar 850 kişi yararlandı.

Eğitim Park'tan bugüne kadar 850 kişi yararlandı.


Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin dört yıl önce hayata geçirdiği Eğitim Park'a, Kayseri Park'ın yönetiminde çalışan personel ve mağaza elemanları ücretsiz olarak katılabiliyor. Katılımcılara satış ve pazarlama konusunda eğitim verilirken, müşterilerle de çalışmaları yerinde denetleniyor.

Tamamen ücretsiz olan eğitim çalışmalarına her yıl ortalama 200 kişi katılıyor. Eğitim Park projesi çerçevesinde bu güne kadar toplam 850 kişiye eğitim verildiği söylenirken, Eğitim Park projesinden yararlananların genel yaş dağılımının 25-40 olduğu belirtiliyor. Katılımcıların yüzde 80'i lisans, yüzde 20'siyse lise mezunundan oluşuyor. Eğitimden başarıyla geçenlerin, çalıştıkları işyerlerinde terfi aldıkları ifade ediliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun