Genel 24 EYLÜL 2010 / 11:17

Kaspersky İTÜ'de öğrencilerle buluşuyor

Bilişim Zirvesi kapsamında ülkemizi ziyaret edecek olan Kaspersky, deneyimlerini aktaracak.

Bilişim Zirvesi kapsamında ülkemizi ziyaret edecek olan Kaspersky, deneyimlerini aktaracak.


Bundan 30 yıl önce Moskova'daki Kriptoloji Akademisi'nde öğrenci olan Eugene Kaspersky, bilgisayarına bulaşan Cascade virüsüne karşı savaş açtı. Zaferi kazanan Kaspersky arkadaşlarıyla Kaspersky Labs'i kurdu. O günden bu zamana kadar dünya çapında tanınmış bir güvenlik şirketi haline geldi.

Bilişim Zirvesi 2010 için Türkiye'de bulunacak Kaspersky Lab'in kurucusu Eugene Kaspersky, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) öğrencilerle buluşacak. ‘Kariyer dağına' tırmanacak öğrencilerle tecrübelerini paylaşacak Kaspersky, Bilgi Teknolojisi alanındaki son gelişmelerin kendilerine hangi yeni iş alanlarını yaratacağını aktaracak.

Kaspersky öğrencilerle 5 Ekim'de İTÜ Maslak Yerleşkesi'nde yer alan Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde saat 13.45'de bir araya gelecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun