Genel 17 MAYIS 2010 / 11:05

Karşınızda Toshiba Satellite L650 ve Satellite L670

Yeni Satellite modelleri dijital multimedya yaşam biçimini destekleyecek şekilde tasarlandı.

Yeni Satellite modelleri dijital multimedya yaşam biçimini destekleyecek şekilde tasarlandı.


Toshiba Bilgisayar Sistemleri, kullanıcıların ihtiyaç duydukları "multimedya özellikleri"ne sahip, Satellite serisinin yeni üyeleri L650 ve L670'i duyurdu.

Kullanıcılarına hareket özgürlüğü ve yüksek performans sağlayan Satellite L650 modeli, LED arka ışıklandırmalı 15.6 inçlik HD ekrana sahip.

17,3 inçlik ekrana sahip Satellite L670 ise bir masaüstü bilgisayar olarak kullanabilecekleri dizüstü bilgisayar arayanlar ve büyük ekranda çalışmanın rahatlığını yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Yeni parlak siyah dokulu L serisi bilgisayarlar kullanıcıların günlük yaşamlarında ihtiyaç duyabilecekleri beklentileri karşılamak üzere tasarlandı. Geniş çoklu ortam özelliklerine sahip bu ürünler Toshiba Media Controller özelliği sayesinde DLNA ile bağlı cihazlar arasında içerik aktarımı yapabiliyor.

Modellerde bulunan Blu-rayTM yeniden yazdırılabilir sürücü, HD içerikleri hem görüntülüyor, hem de çift katmanlı optic disk ile 50GB'a kadar tekrar kayıt yapılabilmesine imkan veriyor. Cihazlardaki Dolby İleri Ses Sistemi ise canlı sesleri beraberinde sunuyor.

Satellite L650 ve Satellite L670 modelleri Afrika, Ortadoğu ve Avrupa'da 2010'un ikinci çeyreğinden itibaren satışa sunulacak. Ancak modellerin piyasaya hangi satış fiyatı ile sunulacağı bilinmiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun