Genel 21 KASIM 2013 / 09:55

"Kara bayrak" oyunseverleri bekliyor

“Assassin’s Creed 4: Black Flag” dünya ile aynı anda Playstore'a geldi. Merakla beklenen “Assassin’s Creed 4: Black Flag” oyunu, dünya ile aynı anda ve uygun ödeme koşullarıyla Playstore’da oyunseverleri bekliyor.Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan “Assassin’s Creed” serisinin 4. versiyonu Black Flag” adlı son oyunu dünya ile aynı anda Playstore’da satışa sunuldu.

Ubisoft tarafından yayınlanan Sandbox tarzında ödüllü bir video oyunu serisi olan Assassin's Creed'in tarihe dayalı bir yapısı var. Dünya çapında ödülleri ve çok sayıda fanatiği olan oyunun şu anda seri beş oyun, bir Facebook oyunu, üç bölümde yayınlanmış bir kısa film, üç roman ve çizgi romanı var.

Oyunu ayda  5 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile güvenli ödeme imkanıyla satın alınabilecek mümkün. TTNET’in dijital oyun platformu Playstore'da  bine yakın oyun seçeneği bulunuyor.

 

 
ETİKETLER : ASSAİNSS CREED
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun