Genel 01 MART 2011 / 14:28

Kamu güvenliğinin tüm mobil ihtiyacı gideriliyor

CeBIT 2011’de Aselsan da 12. salondaki Türk pavyonunda yerini aldı. Şirket kamu güvenliği, acil yardım sistemi, acil çağrı merkezi ve telsiz sistemlerinin hem donanımını hem de yazılımını ürettiğini tüm dünyaya duyuruyor.

[caption id="attachment_20242" align="alignnone" width="455" caption="Aselsan Genel Müdür Yardımcısı Dr. Faik Eken CeBIT'te yeni iş ortakları bulacaklarını ifade etti."][/caption]

Bu yıl Aselsan ürünlerindeki en büyük değişiklik “Atlas” adını verdikleri çift bant çalışan telsizler olduğu görülüyor. Telsizde bulunan bütünleşik GPS ve yüklü haritalar tüm iletişim ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.Şirket, fuarda özellikle kamu güvenliğinin tüm mobil ihtiyaçlarını karşılayabildiklerini anlatarak bağlantılar kurmak istiyor. Böylece dünyanın çeşitli bölgelerine ihracat yapan Aselsan ürünlerini daha çok ülke ve kullanıcıya ulaştırmak istiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun