Genel 19 MART 2009 / 14:34

Kameradaki görüntüleri tek tuşla DVD’ye yazın

Sony’nin yeni DVDirect harici optik sürücüsü VRD-P1 video içeriğini tek bir tuşla diske kaydetme ve oynatma imkanı sunuyor.

Sony’nin yeni DVDirect harici optik sürücüsü VRD-P1 video içeriğini tek bir tuşla diske kaydetme ve oynatma imkanı sunuyor.


Yeni Sony VRD-P1, bir Sony Handycam (DCR-SX31E, DCR-SX30E, DCR-SR57E, DCR-SR38E, DCR-SR37E) video kamera ile çekilen görüntüleri bir PC’ye gerek kalmadan doğrudan DVD’ye aktarılabiliyor. Videoları oynatmak için TV’ye bağlı VRD-P1’in Play düğmesine basmak yeterli oluyor. Harici optik sürücü ilave bir güç kablosuna gerek kalmadan dahili USB kablosuyla bir Handycam video kameraya bağlanabiliyor. Sony VDR-P1 12cm tek katmanlı DVD-R/+R disklerle uyumlu.14,3x16,2x2,5 cm boyutları ve 400 gram ağırlığı sayesinde VDR-P1 kolayca taşınabiliyor. Sony DVDirect serisi optik sürücüler her formattaki video kamerayla çalışabiliyorlar. Sürücüler HD video kamera kayıtlarından da yazma işlemi yapabiliyor ve videolar bir Blu-ray oynatıcıda HD kalitesinde izlenebiliyor. www.sony.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun