Genel 10 EKİM 2008 / 09:02

Kalın duvarlardan kablo geçirme sorunu sona eriyor

Schneider Electric'in sunduğu Unica Wireless ile, evde ve işyerlerindeki elektrik sisteminde kablosuz yaşam konforu geliyor.

Schneider Electric'in sunduğu Unica Wireless ile, evde ve işyerlerindeki elektrik sisteminde kablosuz yaşam konforu geliyor.


RF kablosuz teknoloji ile camlı bölmelerden veya kalın duvarlardan kablo geçirme sorunu sona eriyor. Unica Wireless evinde, ofisinde, bulunduğu ortamlarda kablo sorununu ortadan kaldırmak isteyenlere çözüm sunuyor. Schneider Electric Unica Wireless ile duvarlar delinmeden veya kablo döşemeden, elektrik sistemi kullanılabiliyor. Anahtar ve prizler arzu edilen yere yerleştirilebiliyor. Ayrıca elektrik sistemine yeni işlevler eklenmesine olanak tanıyan Unica Wireless ile, merkezi aydınlatma kontrolünden panjur kontrolüne kadar tüm sistemler kolaylıkla kurulabiliyor. Hareket dedektörleri ve dimmerlerı sayesinde enerji tasarrufu gerçekleştiriliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun