Genel 23 EYLÜL 2009 / 10:12

Kalbe giden yol Cetech'ten geçiyor

Telekomünikasyon firmalarına katma değerli bilgi ve eğlence servisleri sunan CETECH, alanında bir ilke imza atarak erkeklere özel yeni bir servis geliştirdi.

Telekomünikasyon firmalarına katma değerli bilgi ve eğlence servisleri sunan CETECH, alanında bir ilke imza atarak erkeklere özel yeni bir servis geliştirdi.


Erkekler İçin İlişki Rehberi Servisi, abonelerine bayanlarla tanışmanın ve onları etkilemenin en kolay yollarını öğretmeyi garanti ediyor! Bu servisle, yazar Dusty White tarafından kaleme alınan dünyaca ünlü "The Easiest Way To Meet And Pick Up Girls" (Kızlarla Tanışmanın ve Onları Elde Etmenin En Kolay Yolları) kitabından kullanıcıların cep telefonlarına, ilişki kurmanın incelikleri ve kolay yolları günlük olarak gönderiliyor.

Erkekler İçin İlişki Rehberi Servisi'ne abone olmak isteyen kullanıcıların www.iliskirehberi.net adresine girerek cep telefonu numaralarını yazmaları yeterli oluyor. Abonelik gerçekleştikten sonra ise kullanıcıların cep telefonlarına her gün ilişki kurmanın yolları SMS olarak gönderiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun