Genel 14 TEMMUZ 2010 / 05:46

Kalabalık misafirden korkmayın

Misafirin yanında bulaşık yıkamak gibi bir derde düşmeden önce bu cihazla tanışın.

Misafirin yanında bulaşık yıkamak gibi bir derde düşmeden önce bu cihazla tanışın.


Misafir ağırlarken bulaşık tabak çanağı yeniden yıkamaktansa Joy Consept isimli bu cihaz size farklı bir çözüm sunuyor. Elektrolux’un sunduğu fütüristik cihaz, yoktan var eden teknolojisi ile acil durumlarda işinizi kolaylaştıracak gibi duruyor.

Claytronic teknolojisini kullanan bu cihaz, bulaşık olan tabağı ya da çatal-kaşığı temizliyor ve yeniden kullanılacak şekilde temiz hale getiriyor. Böylece tabaklar bulaşıktan arınırken yeniden yaratılmış oluyor. Size de misafirin yanında rahat etmek düşüyor.

Henüz konsept aşamasında olan bu cihazın seri üretime geçip evimize ne zaman gireceği meçhul. Ancak görünen o ki bu cihazla bulaşık yıkamak sorun olmaktan çıkacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun