Genel 09 TEMMUZ 2010 / 11:41

Kağıda kaleme ihtiyaç kalmadı

Panasonic ekrana yazılanı faks olarak gönderebilen aygıt üretti.

Panasonic ekrana yazılanı faks olarak gönderebilen aygıt üretti.


Gelişen yazıcı ve benzer ürün teknolojileriyle ilgili haberler son zamanlarda HP üzerinde yoğunlaşıyordu ki önce Canon'dan çıktı güvenliği için parmak izi okuyucu eklediği yazıcı geldi, ardından Panasonic'ten özel bir faks makinesi geldi.

Panasonic KX-PW82DL/DW faks makinesinin üzerinde 4,9 inç'lik bir ekran bulunuyor. Bu ekrana istenilen mesaj doğrudan yazılıyor ve faks kağıt ya da kalem kullanılmadan ulaştırılıyor. Daha sonra istenirse gönderiyi çıktı olarak almak da mümkün. Faks makinesi telsiz telefonla birlikte geliyor. Japonya'da Ağustos ayında çıkacak ürünün fiyatı 28 bin Yen (yaklaşık 470 TL) olacağı bildirildi.

Cihazla ilgili detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun