Genel 21 TEMMUZ 2009 / 09:58

Kadir Has Üniversitesi'nde CRM programı başladı

Microsoft CRM Akademi, Kadir Has Üniversitesi'nde müşteri ilişkileri yönetiminde pilot sınıf uygulamasını başlattı.

Microsoft CRM Akademi, Kadir Has Üniversitesi'nde müşteri ilişkileri yönetiminde pilot sınıf uygulamasını başlattı.


Microsoft CRM Akademi ve Kadir Has Üniversitesi Meslek Yüksekokulları işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışma Temmuz ayı itibariyle başladı.


Program kapsamında MS-CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) dersleri pilot bir sınıfta farklı alanlardaki meslek yüksekokulu öğrencilerine sunuluyor. CRM Akademi kurucusu Engin Alan'ın uygulamalı olarak verdiği 30 saatlik CRM eğitimi, 4 hafta boyunca Selimpaşa Kampüsü’nde gerçekleşiyor.


Eğitim kurumundan yapılan açıklamaya göre pilot çalışmanın verimli geçmesi halinde, 2009-2010 eğitim döneminde CRM dersleri Kadir Has Üniversitesi'nde uygulamalı olarak verilecek. Ayrıca derslere katılan Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine Microsoft tarafından ay sonunda katılım sertifikası verilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun