Genel 09 EKİM 2010 / 13:09

JMK 2011 model ürünlerini fuarda tanıtıyor

Sonar Güvenlik, yüksek teknolojili güvenlik ürünlerini 3. salondaki standında sergiliyor.

Sonar Güvenlik, yüksek teknolojili güvenlik ürünlerini 3. salondaki standında sergiliyor.


JMK markalı ürünler ve ürünlerin Türkiye dağıtıcısı Sonar Güvenlik ve Bilişim Sistemleri yüksek teknolojili güvenlik ürünlerini 3. Salon'daki standında sergiliyor. JMK'in ürünleri alışveriş merkezleri, ofis, fabrika, trafik kontrol, araç güvenliği gibi alanlarda kullanılıyor.

JMK'nın 2011 ürün portföyünde dış ortam IR Kamera, IP kamera, yüksek hızlı dome kamera, mini kameralar, kablosuz kameralar, araç kamera sistemleri, araç izleme sistemleri, akıllı park etme sistemleri, araç monitörleri, mini dvr'ler, dvr kart serisi, kablo çeşitleri gibi ürünler bulunuyor. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiyi 3. Salon C06'da edinebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun