Genel 12 KASIM 2010 / 09:06

Jabra Stone 2’yi kulaklığa benzetmek zor

Alışık olmadığımız bir tasarımla gelen kulaklıklar eller serbest kavramını farklı bir boyuta taşıyor.

Alışık olmadığımız bir tasarımla gelen kulaklıklar eller serbest kavramını farklı bir boyuta taşıyor.


Bluetooth kulaklıkların kablo derdine son vermesi kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Üreticiler de bu kolaylığı dikkate alarak Bluetooth kulakların tasarımı konusunda oldukça titiz davranıyor. Tasarım konusunda teknolojiyi sonuna dek kullanan Jabra, Jabra Stone 2 ile bu titizliğini oldukça belli etmiş.

Jabra’nın sunduğu yeni Jabra Stone 2 kulaklıklar, alışık olmadığımız türden bir tasarıma sahip. İlk bakışta bir kulaklığa benzetemeyeceğiniz cihaz, kullanıcının kulağına tam olarak oturacak şekilde tasarlanmış. Kullanımı son derece basit olan kulaklıkta gelen aramayı karşılamak için “cevap ver” ya da “reddet” sözcüklerini kullanmanız yeterli.

Yurtdışında AT&T mağazalarında Kasım ayından itibaren satışa sunulacak olan kulaklıklar yaklaşık 130 dolardan alıcı bulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun