Genel 18 ŞUBAT 2010 / 09:19

Itway, Trend Micro dağıtıcısı oldu

Trend Micro Türkiye'de dağıtımı için Itway ile anlaştı.

Trend Micro Türkiye'de dağıtımı için Itway ile anlaştı.


İnternet içeriği güvenliği şirketi olan Trend Micro, Itway ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı. Anlaşmayla, Itway, Trend Micro'nun kurumsal kullanıcılara yönelik güvenlik ürünlerini Türkiye pazarında dağıtma yetkisine sahip oldu.

Trend Micro Akdeniz Bölge Müdürü Ercan Aydın, konu hakkında şunları söyledi: "Itway, bilgi güvenliği ürünlerinin dağıtımında son derece deneyimli bir firma. Bu global deneyimini Türkiye pazarına da taşıyarak son derece başarılı işlere imza atıyor. Trend Micro ürünlerinin kurumsal kullanıcılara ulaştırılmasında önemli rolü olacağına inanıyoruz."

Itway Türkiye Genel Müdürü Reha Akbaş ise şunları ifade etti: "Itway Türkiye olarak ürün yelpazemize Trend Micro ürün ailesini katarak iş ortaklarımıza daha geniş bir ürün portföyü sunma imkanına kavuşmuş olduk. Trend Micro'nun global olarak ortaya koyduğu vizyon, Türkiye pazarına yaptıkları yatırımlar ve Itway olarak bizim deneyimimiz birleştiğinde kurumsal güvenlik pazarında fark yaratacak sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun