Genel 18 ŞUBAT 2010 / 09:19

Itway, Trend Micro dağıtıcısı oldu

Trend Micro Türkiye'de dağıtımı için Itway ile anlaştı.

Trend Micro Türkiye'de dağıtımı için Itway ile anlaştı.


İnternet içeriği güvenliği şirketi olan Trend Micro, Itway ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı. Anlaşmayla, Itway, Trend Micro'nun kurumsal kullanıcılara yönelik güvenlik ürünlerini Türkiye pazarında dağıtma yetkisine sahip oldu.

Trend Micro Akdeniz Bölge Müdürü Ercan Aydın, konu hakkında şunları söyledi: "Itway, bilgi güvenliği ürünlerinin dağıtımında son derece deneyimli bir firma. Bu global deneyimini Türkiye pazarına da taşıyarak son derece başarılı işlere imza atıyor. Trend Micro ürünlerinin kurumsal kullanıcılara ulaştırılmasında önemli rolü olacağına inanıyoruz."

Itway Türkiye Genel Müdürü Reha Akbaş ise şunları ifade etti: "Itway Türkiye olarak ürün yelpazemize Trend Micro ürün ailesini katarak iş ortaklarımıza daha geniş bir ürün portföyü sunma imkanına kavuşmuş olduk. Trend Micro'nun global olarak ortaya koyduğu vizyon, Türkiye pazarına yaptıkları yatırımlar ve Itway olarak bizim deneyimimiz birleştiğinde kurumsal güvenlik pazarında fark yaratacak sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz."