Genel 12 NİSAN 2010 / 13:59

İşTcell ile Microsoft'tan daha.net

İşTcell ile Microsoft "barındırılmış e-posta hizmeti" veriyor.

İşTcell ile Microsoft "barındırılmış e-posta hizmeti" veriyor.


İletişim ve teknoloji şirketi Turkcell'in iş dünyasında faaliyet gösteren markası İşTcell ve Microsoft iş ortaklarının birlikte düzenlediği kampanyada "Barındırılmış E-posta Hizmeti" sunan daha.net, kurumlara ilk yatırım maliyeti olmadan, aylık kiralama modeli ile Exchange mesajlaşma çözümünü kullanma olanağı veriyor.

Hizmet sayesinde uzman bilgi teknolojileri elemanı, lisans ve sunucu yatırımına ihtiyaç duymadan internet üzerinden sunuculara erişim hizmeti alabilecek olan şirketler, verilerini güvenli merkezlerdeki sunucularda barındırabilecek. Bunların yanında şirketler, Exchange'in sunduğu mobil cihazlarla mesajlara kolayca erişime (Active Sync), Web tabanlı mesajlaşmaya (Outlook Web Access) ve ayrıca virüs ve spam taraması gibi gelişmiş ve farklı birçok mesajlaşma hizmetine sahip olabilecekler.

"daha.net" bu hizmetleri İşTcell'li şirketlere 31 Mayıs'a kadar %15 indirimle sunuyor. 30 gün ücretsiz deneme hizmetinin alınabileceği barındırılmış e-posta hizmeti, daha sonra aylık ödemelerle kullanılabiliyor. Ayrıca, İşTcell'li şirketlerin yararlanabileceği kampanyaya son başvuru tarihi 31 Mayıs 2010.

daha.net Genel Müdürü Timur Çataklı, konu hakkındaki görüşlerini: "Turkcell'in İşTcell kampanyası, başta KOBİ'ler olmak üzere tüm profesyonel kullanıcılar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Küçük ölçekli firmalar ‘Microsoft Hosted Exchange' hizmeti sayesinde, milyonluk büyük firmalarla en azından bilişim ve verimlilik seviyesinde boy ölçüşebilecekler. Müdürler takvimlerini asistanları ile paylaşabilecek, firmaların iletişim bilgilerine saha ekipleri de dahil herkes rahatlıkla erişilebilecek. Ayrıca saha ekipleri ‘Windows Mobile' gibi akıllı telefonlarıyla ofislerini ceplerinde taşıyabilecek ve bütün bunları indirimli olarak ve daha.net güvencesinde sunulan yüzde 100 çalışma garantisiyle tecrübe edecekler. Daha.net olarak herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz ve katılımcılara memnun kalmadıkları takdirde koşulsuz para iade garantisi de sunuyoruz." diyerek açıkladı.

İşteKazan Programı ve kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi www.istcell.com.tr adresinden alınabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun