Genel 04 MAYIS 2010 / 12:41

İşTcell'den Mobil Şirket Günleri

Teknoloji ve mobilitenin yararlarını öğrenmek isteyen sektörlere özel Mobil Şirket Günleri düzenleniyor.

Teknoloji ve mobilitenin yararlarını öğrenmek isteyen sektörlere özel Mobil Şirket Günleri düzenleniyor.


Operatörler kurumsal hizmetlerini, bünyelerinde oluşturduğu markalar ile yürütüyor. Bunlardan biri olan İşTcell, düzenlediği Mobil Şirket Günleri ile Türkiye'nin büyük sektörlerine teknoloji ve mobilitenin katkısı hakkında bilgi veriyor.

Turkcell, sektörlerin işlerini kolaylaştırmayı, tasarruf sağlamayı ve verimliliklerini artırmayı hedefleyen çözümlerini paylaşacak. Mobil Şirket Günleri kapsamında yapılacak toplantılarda hayata geçirilmiş projeler ve başarı hikayeleri de bizzat çözüm ortakları ve müşteriler tarafından aktarılacak.

İşTcell'in Mobil Şirket Günleri'nde ilk olarak sağlık, ardından finans sektörü bir araya gelecek. Etkinliklerin farklı sektörler ile yıl boyu devam etmesi bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun