Genel 09 MART 2010 / 14:23

İşTcell’liler yeni programla tasarruf edecek

İşTcell müşterisi şirketler için yeni indirim programı ve tarifeler açıklandı.

İşTcell müşterisi şirketler için yeni indirim programı ve tarifeler açıklandı.


Turkcell, kurumsal hattı olan İşTcell’li şirketlerin için hayata geçirilen İşteKazan Programı’nı bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu. 16 şirketin işbirliğiyle gerçekleşen program, şirketlere 22 markada yüzde 50’ye varan indirim olanakları sunuyor. Turkcell aynı zamanda İşTcell için hazırlanan yeni altı kurumsal tarifeyi de açıkladı.

Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, toplantıda yaptığı sunumla program ve yeni tarifeler hakkında bilgi verdi. İşteKazan Programı ile kurumsal müşterilerine mobil iletişim hizmetleri dışında faydalar sağladıklarını belirten Sayın,  bu programla ortalama ölçekte bir şirketin 12-13 bin liralık tasarruf sağladığını ifade etti.Program kapsamında gıdadan ofis malzemelerine, güvenlikten ulaşıma, yazılımdan eğitime pek çok alanda yüzde 50’ye varan indirimler sağlanıyor. İşTcell’li şirketlere indirim olanağı sunan markalar; Aviva Sigorta, Conrad, Danone Hayat Su, Digiturk, Garanti, Google, G4S, Hilton, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Logo Yazılım, Macrocenter, Microsoft, Migros, Migros Sanal Market, Petrol Ofisi, Superonline, Tansaş, Teknosa, Ulusoy ve Yurtiçi Kargo olarak sıralanıyor.

Sayın, sunumunda yenilenen kurumsal tarifeler hakkında bilgi verdi. İşTcell tarifeleri altı pakette toplandı. Farklı konuşma, SMS ve internet paketi seçenekleri sunan bu paketler; Star Plus Paket, Star Paket, Avantaj Paket, Eko Paket, Ofis Paket ve Şirketiçi3000 olarak sıralanıyor. Sayın bu paketlerin kombine olarak da kullanıldığını kaydetti.

İşTcell, şirketler için avantajlı Mobil Ofis paketleri de sunuyor. Limitsiz internet kullanımı tercih eden şirketler 6 aylık paket için 89, 7-24 aylık paket için 99 TL ödeyerek bu olanağa sahip olabiliyor. Mobil Ofis’te paket aşımı olmadığını belirten Sayın, 15 GB’den sonra bağlantı hızının 128 KB/s’ye indiğini söyledi.

İşTcell’in 300 binden fazla müşteriye sahip olduğunu belirten Sayın, 2009 yılında yaklaşık 2 bin 500 projeye imza atıldığını belirtti. Yenilenen kanal yapısı ile hizmetlerini daha etkin hale getirdiklerini ifade eden Sayın, bin 200 kişilik kurumsal satış ekibine sahip olduklarının altını çizdi.

Toplantıda ayrıca İşTcell'in yeni reklam filminde yer alan Sarp Apak ve Engin Günaydın, basın mensuplarıyla biraraya geldi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun