Genel 09 HAZİRAN 2010 / 13:22

İstanbul Kıyamet Vakti bu kez özel bir paketle geliyor

‘İstanbul Kıyamet Vakti' yeni eklentilerin yer aldığı özel sürüm kutusuyla oyunseverlerle buluşuyor.

‘İstanbul Kıyamet Vakti' yeni eklentilerin yer aldığı özel sürüm kutusuyla oyunseverlerle buluşuyor.


Çevrimiçi oyun ‘İstanbul Kıyamet Vakti'ni 2007 yılında oyunseverlerle buluşturan SOBEE Studios, bu oyunun yeni sürümününün tanıtımını 9 Haziran'dan düzenlenen basın toplantısıyla gerçekleştirdi.

Düzenlenen toplantıda konuşan Sobee Studios Genel Müdürü Mevlüt Dinç oyun sektörü ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, "Kore ve Çin'in pazar liderliğini sürdürdüğü milyarlarca dolarlık çevrimiçi oyun sektöründe Türkiye'nin de yer alması çok önemli bir gelişmedir. Birçok Avrupa ülkesinin halen bir online oyunu bulunmazken, Türkiye'de Sobee Studios olarak online oyun konusunda ciddi bir tecrübeye sahibiz. Mantıklı oyun kurgusu ve pek çok yan hikayelerle desteklenen İstanbul Kıyamet Vakti, Türkiye'de kendi hayran kitlesini yarattı. TTNET ve Aral işbirliği ile piyasaya sunmaya hazırlandığımız özel sürüm kutusu sayesinde ise İstanbul Kıyamet Vakti daha geniş kitlelere ulaşacak" dedi.

50 Bin kutu İKV

Yaklaşık 3 yılda 7 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen oyunda, İKV'nin özel sürüm kutusunda yeni eklentilerin yanı sıra İKV tutkunlarının çok beğeneceği bir poster ve özenle hazırlanmış kitapçık da yer alıyor.

Sobee, TTNET ve Mynet hesaplarında geçerli 3 aylık plus paket ile satışa sunacağı İKV'nin özel sürüm kutusunu 19,90 TL'den oyunseverlerle buluşturacak. Oyunseverlerin, bütün satış noktalarından satın alabileceği İKV'nin, 50 bin adet gibi yüksek bir sayıda dağıtımının yapılması planlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun