Genel 22 HAZİRAN 2010 / 12:52

İstanbul’da bir Hollywood yıldızı

Eagle Mobile’ın Arnavutluk yüzü ünlü oyuncu James Belushi oldu.

Eagle Mobile’ın Arnavutluk yüzü ünlü oyuncu James Belushi oldu.


Çalık Grubu’nun telekom alanında Arnavutluk’ta faaliyet gösteren GSM operatörü Eagle Mobile, reklam yüzü olarak According to Jim dizisinin sevilen oyuncusu Arnavut asıllı James Belushi ile çalışıyor. Amerikalı oyuncunun da katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıda kampanya ile ilgili bilgiler verildi.

İstanbul sevgisinden söz eden James Belushi de anlaşmadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca Belushi’nin yer alacağı reklam filmlerinin İstanbul’da çekileceği bilgisi verildi.

Toplantıda söz alan Eagle Mobile Genel Müdürü Ali Taşkın, ünlü yıldızla gerçekleştirdikleri kampanyanın hem Avrupa’da hem de Amerika’da ses getirdiğini vurguladı. Eagle Mobile’ın Arnavutluk’taki durumundan söz eden Taşkın, “İki yılda 3 milyon 200 bin nüfusu bulunan ülkede 680 bin aboneye ulaştık. Numara taşınabilirliği ve 3G teknolojisi de Arnavut yetkililerince yürürlüğe konulduğunda telekom konusunda liderliğe ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun