Genel 09 EKİM 2010 / 11:29

İŞKUR e-İstihdam sağlıyor

Türkiye İş Kurumu bilişim projeleriyle CeBIT Bilişim Eurasia 6. salonda yer alıyor.

Türkiye İş Kurumu bilişim projeleriyle CeBIT Bilişim Eurasia 6. salonda yer alıyor.


Türkiye İş Kurumu son dönemde gerçekleştirdiği bilişim projeleriyle CeBIT Bilişim Eurasia 6. Salonda yer aldı. İŞKUR standında katılımcılara, işsizlik kaydı, işsizlik sigorta kaydı, işveren talepleri, iş talepleri ve mesleki eğitim kursları hakkında bilgi veriliyor.

Mesleki Bilgi Sistemi

Meslekler, mesleki eğitim yerleri ve çalışma hayatıyla ilgili bilgileri içeren kaynakların bulunduğu ve bu kaynakların ihtiyaç sahiplerinin kullanımına sunulduğu bu merkezden öğrenciler, veliler, öğretmenler, işverenler, mesleğinde ilerlemek isteyen yetişkinler ve meslekleri ve meslek eğitimi olanaklarını tanımak isteyen herkes yararlanabiliyor.

İşsizlik gibi toplumsal bir sorunla mücadele eden İŞKUR, çalışırken kendi istek ve kusurları dışında işsiz kalanların, iş arayanların, kendini geliştirmek isteyenlerin başvurularını en yakın İŞKUR birimlerine ya da www.iskur.gov.tr adresinden elektronik başvurularını yapmaları ve elektronik ortamda bu konulardaki tüm bilgilere ulaşmaları mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun