Genel 14 OCAK 2010 / 13:22

İş teknolojileri çözümleri İnnova'ya ödül getirdi

İnnova Bilişim Çözümleri, 2009 yılında ‘HP Yılın Yazılım İş Ortağı' ödülüne layık görüldü.

İnnova Bilişim Çözümleri, 2009 yılında ‘HP Yılın Yazılım İş Ortağı' ödülüne layık görüldü.


HP Yazılım Grubu'nun iş teknolojileri optimizasyonu alanında 2009 yılında EMEA bölgesinde öne çıkan iş ortaklarına verdiği ‘HP Yılın Yazılım İş Ortağı' ödülünü Türkiye'den İnnova Bilişim Çözümleri aldı.

HP Yazılım Grubu'nun, gerek HP'nin yeni stratejik pazarlara açılmasını sağlayarak, gerekse bu bölgesel pazarlarda markayla ve tüketicilerle güçlü ilişkiler geliştirerek HP'ye değer katan ortaklarına verdiği ‘HP Yılın Yazılım İş Ortağı' ödülü, sektörde uluslararası bir prestij kaynağı konumunda.

HP Yılım Yazılım İş Ortağı ödülüyle ilgili olarak, İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş. Teknoloji Çözümleri Grup Yöneticisi Mehmethan Şişik şunları söyledi: "İnnova olarak, iş teknolojileri optimizasyonuna ihtiyaç duyan firmalara uçtan uca komple çözüm sunabilecek, müşterileri adına farklılık yaratan tüm uzmanlıkları bünyesinde barındıran bir firma konumuna geldik. Bunun da ötesinde HP ile köklü ve sağlam ortaklığımızı vurgulayan ve HP'ye olan katkılarımızı göz önüne seren bu ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Yeni yılda da Sistem Yönetim Yazılımları alanında gelişmelerin öncüsü olmayı sürdüreceğiz. "