Genel 10 ŞUBAT 2010 / 07:04

İş başvuruları artık 5 dakikalık mesafede

Dünyanın iş fırsatlarına, Monster.com.tr'ye hazır CV yükleyerek ulaşın.

Dünyanın iş fırsatlarına, Monster.com.tr'ye hazır CV yükleyerek ulaşın.


Monster.com.tr, yoğun yaşantınız içinde sadece 5 dakikanızı ayırarak hazır özgeçmişinizi kolayca yükleme fırsatı sunuyor. Monster'ın Türkiye sitesi www.monster.com.tr yenilendi. Monster'ın iş arama sürecinizi kolaylaştırmak için yarattığı yeni uygulamalardan biri ‘Kolay CV Yükleme' özelliği. Bir işe başvurmak için sadece 5 dakikanızı ayırarak www.monster.com.tr ‘yi ziyaret etmeniz ve Word formatındaki CV'nizi yüklemeniz yeterli.

Ayrıca, Monster'a CV'sini bırakan herkes artık Avrupa ve Amerika'daki yüz binlerce iş fırsatına kolayca başvurabiliyor. Tek yapmanız gereken çalışmak istediğiniz ülkeyi seçmek ve karşınıza çıkan binlerce iş ilanından size en uygun olanlarını seçmek. Ayrıca herhangi bir başvuru yapmadan, belirttiğiniz kariyer hedeflerine göre dünyanın herhangi bir noktasından iş teklifi almanız da artık an meselesi! Çünkü siteye yüklenen özgeçmişler yalnızca Monster Türkiye değil, 60'dan fazla ülkedeki Monster üyesi firmalara da ulaşıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun