Genel 11 KASIM 2016 / 19:09

İş Bankası Girişimlerle Aynı Çatı Altında

Bankacılık sektörüne getirdiği farklı yenilik ve teknolojilerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Türkiye İş Bankası, start-up’larla işbirliğine giderek, müşterilerinin deneyimini iyileştirecek, yenilikçi çözümler geliştirilmesi yolunda önemli bir adım attı.

Yeni girişimleri yaratıcı ve sosyal bir anlayışla tasarlanmış ofislerde bir araya getirip çalışma alanı sunan ‘Kolektif House’un Levent yerleşkesinde yerini alan İş Bankası, bu ofisiyle yeni girişimleri yerinde keşfedecek ve müşterilerine değer katacak işbirliklerini hayata geçirmek için çalışmalarda bulunacak.
 
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, bankanın bu yeni faaliyet alanıyla ilgili olarak, “Yeni finansal teknolojilerden üst düzeyde yararlanarak, uçtan uca tasarlanmış dijital deneyimler sunmak amacıyla finansal teknoloji girişimlerini önemsiyoruz. Fintech ve start-up’ları keşfetmeyi, onlara rehberlik etmeyi ve ortaklaşa çalışarak inovatif fikirleri, müşterilerimizin hayatına değer katacak çözümler haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağımız işbirliği ve yatırımlar gündemimizin önemli bir kısmını oluşturuyor” dedi. 
ETİKETLER : iş bankası
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun