Genel 06 EKİM 2010 / 08:32

İş Bankası fuara katılanlar arasında

Türkiye İş Bankası, ileri teknoloji bankacılık ürünleriyle fuara katılıyor.

Türkiye İş Bankası, ileri teknoloji bankacılık ürünleriyle fuara katılıyor.


Türkiye İş Bankası, ileri teknoloji bankacılık ürünleriyle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen CEBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na katılıyor. İş Bankası, fuardaki standında self servis bankacılık ürünleri, Biyokimlik’li Bankamatik gibi ileri teknoloji bankacılık ürünlerinin yanı sıra inovatif mobil bankacılık ürünlerini de tanıtıyor. Stantda Biyokimlik başvurusunda bulunulması, Biyokimlik’li Bankamatik’i kullanarak işlem yapılması, mobil bankacılık uygulamaları İşCep ve İşWap hakkında detaylı bilgi alınması ve başvuru yapılmasının yanı sıra İş Bankası’nın iPad’e özel yeni uygulaması İşPad hakkında bilgi edinilmesi ve iPadlerden oluşan videowall üzerinde oyunlar oynanabilmesi mümkün.

Yeni nesil bankacılık uygulamalarının da sergileneceği İş Bankası standı 6-10 Ekim tarihleri arasında 2. Salon C32’de ziyaret edilebiliyor.

İş Bankası alternatif dağıtım kanallarının yüzü olan oyuncu Mehmet Ali Alabora, bugün saat 14.00’te İş Bankası standında olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun