Genel 06 EKİM 2011 / 13:20

İş Bankası’ndan CeBIT'e teknoloji üssü

İş Bankası’ndan CeBIT'e teknoloji üssü

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na 'Banka Sponsoru' olarak destek veren İş Bankası, 6-9 Ekim tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda kuracağı stantta ileri teknoloji bankacılık ürünlerini sergileyecek ve 7 Ekim’de de e.finans Zirvesi’ni düzenleyecek. Fuarın açılış konuşmalarından birini İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali gerçekleştirecek. İş Bankası, CeBIT’teki standında mobil bankacılık ürünleri İşCep, İşWap, İşPad ve İşTV’nin yanı sıra, Biyokimlikli Bankamatik, Cep Anahtar, i-anahtar ve Net Anahtar gibi ileri güvenlik araçlarını, yenilenen Ticari İnternet Şubesi’ni ve “Anında Müşteri” gibi uygulamalarını tanıtacak. Stant ziyaretçileri İş Bankası tarihçesinin Giant Diamond Ekran üzerinde resim ve görsellerle anlatıldığı uygulamayı, vücut hareketleriyle kullanabilecek.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na katkı sağlamaktan duydukları memnuniyeti belirterek, İş Bankası’nın bankacılık sektörüne kazandırdığı ileri teknoloji ürünleriyle bu büyük organizasyonda bulunmayı çok önemsediklerini kaydetti. Aran, fuarda Biyokimlikli Bankamatik’in ardından hizmete sundukları Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan “Biyokimlikli POS” cihazını da tanıtacaklarını belirtti. İş Bankası standı salon 2, B-10’da ziyaret edilebilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun