Genel 30 TEMMUZ 2010 / 06:47

İş’te Yatırım cebe girdi

Finans dünyasındaki tüm gelişmeler İş’te Yatırım Mobile web sitesiyle cep telefonuna taşındı.

Finans dünyasındaki tüm gelişmeler İş’te Yatırım Mobile web sitesiyle cep telefonuna taşındı.


Bankası’nın yatırımcılara yol gösteren portalı İş’te Yatırım, artık cep telefonundan da hizmet veriyor. Finans dünyasının nabzını tutmak ve yatırım aşamasında ihtiyaç duyduğu bilgiye ulaşmak isteyenler yeni “İş’te Yatırım Mobile” web sitesi ile internet uyumlu cep telefonlarından İş’te Yatırım’ı ücretsiz takip edebilecekler.

Yeni uygulama ile yatırımcılar İş’te Yatırım Mobile web sitesi üzerinden İMKB endeksleri, İMKB hisse senetleri fiyatları, İMKB 100’de en çok artanlar, en çok azalanlar, en çok işlem gören hisse senetleri bilgilerine cep telefonlarından kolaylıkla ulaşabilecekler. Ayrıca, USD, Euro ve diğer dövizlerin TCMB ve serbest piyasa alış, satış değerleri ile altına ilişkin piyasa değerleri, yurtdışı hisse senetleri endekslerinin kapanış değerleri, VOB sözleşmelerinin alış, satış ve uzlaşma fiyatları, tahvil ve bonoların faiz oranları ve işlem hacimleri yanı sıra İş’te Yatırım web sitesinde yayınlanan son dakika piyasa haberleri ve haber detayları hakkında da diledikleri anda bilgi sahibi olabilecekler.

Detaylı bilgiye isteyatirim.com.tr adresinden ulaşılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun