Genel 08 ŞUBAT 2010 / 15:33

iPhone'unuzda Yellow Pages uygulaması var mı?

Yellow Pages, iPhone'a özel geliştirdiği uygulama sayesinde, iPhone kullanıcılarının bulundukları her yerde, ihtiyaç duydukları telefon ve adres bilgilerine ulaşabilmesini sağlıyor.

Yellow Pages, iPhone'a özel geliştirdiği uygulama sayesinde, iPhone kullanıcılarının bulundukları her yerde, ihtiyaç duydukları telefon ve adres bilgilerine ulaşabilmesini sağlıyor.


Geniş yelpazede şirketin adres ve telefon bilgilerine ulaşma olanağı sunan Yellow Pages, ücretsiz sunduğu mobil Yellow Pages iPhone uygulamasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Yellow Pages'in mobil iPhone uygulamasını Apple AppStore'dan indirerek, dilediğiniz her yerde işlerinizi halletmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm telefon ve adres bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Türkçe olarak hazırlanan Yellow Pages iPhone uygulaması Apple AppStore'dan ya da http:// yellow.com.tr/iPhone adresinden indirilebiliyor. Yellow Pages'ın gerçek bir uygulama olarak kullanılıyor olması, iPhone kullanıcılarına keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Uygulama tüm dünyadaki Apple uygulama geliştiricileri tarafından kullanılan tasarım konsepti paralelinde bir kullanıcı arayüzü içeriyor ve iPhone kullanıcılarına Yellow Pages'ın güncel veritabanında 500'ü aşkın kategoride faaliyet gösteren 500 bini aşkın firmanın bilgilerini sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun