Genel 17 AĞUSTOS 2010 / 12:02

iPhone Spy Stick, silinen bilgilerin peşine düşüyor

iPhone Spy Stick, telefondaki silinmiş verileri kurtaracak.

iPhone Spy Stick, telefondaki silinmiş verileri kurtaracak.


iPhone Spy Stick, saklayacak küçük sırları olan iPhone kullanıcılarının yüreğine indirecek bir ürün. Diğer bir bakış açısıyla da hayat kurtaran bir cihaz. iPhone Spy Stick, kullanıcıya silinmiş metinleri, randevuları, Google Maps üzerinde yapılan aramaları, bağlantıları ve iPhone üzerindeki diğer silinmiş verileri kurtarmasını sağlayan bir USB bellek olarak satışa sunulacak.

Kurtarılan bu verileri daha sonra görüntüleme olanağı sağlayan belleğin kullanımı oldukça kolay. iPhone’u bilgisayara bağladıktan sonra bellekteki yazılımı çalıştırmanız yeterli olacak. Böylece silinmiş bilgilere ulaşabileceksiniz. Şimdilik sadece Windows XP, Vista ve 7’yi destekleyen bellek, iOS 3.2.1 ve daha önceki işletim sistemlerini kullanan iPhone modelleriyle de kullanılabilecek.

Ekim ayında iPhone 4’ü de destekleyecek olan belleğe sahip olmak için yaklaşık 200 doları gözden çıkarmak gerekiyor.

YORUMLAR
Sevil 07 MAYIS 2011 / 08:09 0 0
Gercekten boyle bsy varmı varsa nasıl ulaşabilirim cunku bn yurtdisindayim izine gelince çekilen bütün resimler backup yapmadığım icin silindi eğer geri gelceklerse istiyorum bu USB yi lütfen cvp
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun