Genel 07 HAZİRAN 2010 / 11:30

iPhone sahipleri hep ışık ve güneşle kalacak

iPhone için geliştirilen ve güneş enerjisi ile şarj etme özelliği olan cihaz "Surge" Türkiye'de.

iPhone için geliştirilen ve güneş enerjisi ile şarj etme özelliği olan cihaz "Surge" Türkiye'de.


Novothink, iPhone için özel olarak geliştirdiği ve Apple lisanslı ilk güneş enerjisi ile şarj etme özelliği olan taşıma kılıfı Surge'i pazara sunduğunu duyurdu. Güneş enerjisi ile çalışan hibrid şarj aleti ya taşıma kılıfı diyebileceğimiz cihaz, iPhone kullanıcılarının iPhone'larını taşırken güneş olan her yerde cihazlarını şarj edebilmelerini mümkün kılıyor. Cihaz ayrıca florasan ışığında da kendini şarj etme özelliğine sahip.

Güneşin ve ışığın olduğu her yerde şarj imkanı

Güneş enerjisi ile şarjı sağlayan solar paneller içeren özel tasarımlı şarj aleti/taşıma kılıfının yanı sıra Surge, USB 2.0 kablosu da içeriyor. Bu kablo standart USB portları ile uyumlu ve şarj etme ve veri alışverişi yapmayı mümkün kılıyor.

iPhone 3G ve 3GS uyumlu Surge kılıfları Haziran ayı itibari ile KDV hariç 100 dolar fiyatı Türkiye'de Türkcell Flagship Store'larda satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun