Genel 13 OCAK 2010 / 09:03

iPhone için yeni bir oyun geliyor

iPhone için hazırlanan SPB Quads, 1 dolara keyifli bir eğlence ortamı sunuyor.

iPhone için hazırlanan SPB Quads, 1 dolara keyifli bir eğlence ortamı sunuyor.


Oyun geliştiricisi SPB Yazılım, yeni bir bulmaca oyunu olan SPB Quads'ın iPhone sürümünü hazırladığını duyurdu. Böylece iPhone kullanıcıları da artık Windows Mobile rakiplerinin online skor tablosundaki hakimiyetine meydan okuyabilecekler.

SPB Quadronica tabanlı SPB Quads, kişinin tüm yeteneklerini ortaya koyabileceği, iPhone ve dokunmatik iPod'da oynanabilecek yeni bir oyun. İlgi çekici grafiklere, online olarak paylaşılabilen skorlara ve farklı oyun senaryoları için iki oyun moduna sahip olan oyun, bağımlılık yaratacağı iddiasında.

iPhone için yola çıkan SPB Quads, iPhone OS 3.0 ile uyumlu ve Apple AppStore'dan yaklaşık 1 dolara indirilebiliyor. Ayrıca oyun, Windows Mobile sürümlü akıllı telefonlar için de edinilebiliyor.

Detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun