Genel 10 NİSAN 2009 / 07:13

iPhone’da güvenli web tarama için

Trend Micro, Apple App Store üzerinden ücretsiz web tarama güvenlik uygulaması Trend Smart Surfing’i kullanıma sundu.

Trend Micro, Apple App Store üzerinden ücretsiz web tarama güvenlik uygulaması Trend Smart Surfing’i kullanıma sundu.


Trend Smart Surfing uygulaması, iPhone ve iPod touch kullanıcılarını web tehditlerinden ve siber suçlardan korumak üzere tasarlanmış. Uygulama kötü niyetli web sitelerine erişimi engelleyerek, web tehditlerine karşı bir başka koruma katmanı sağlıyor.


Trend Smart Surfing, Trend Micro Smart Protection Network'ün bir bileşeni olan Trend Micro web izleme ve değerlendirme teknolojisinin kullanıldığı bir internet tarama aracı. Bu teknolojiyle, iPhone ve iPod touch kullanıcılarının, gizli bilgileri ve kişisel verileri çalmak üzere tasarlanmış kötü niyetli içeriğin bulunabileceği web sitelerini bilmeden ziyaret etmeleri engelleniyor. Her gün 5 milyardan fazla URL, e-posta ve dosya sorgusunun güvenliğini kontrol eden bir cloud-client (bulut-istemci) altyapısı olan Trend Micro Smart Protection Network kullanıcılara web tehditleri karşısında gerçek zamanlı koruma sağlıyor.


Trend Smart Surfing uygulaması, iPhone ve iPod touch ürünlerinin satıldığı Apple App Store'dan ya da www.itunes.com/appstore/ adresinden ücretsiz temin edilebiliyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun