Genel 10 MAYIS 2010 / 09:11

iPad'in dünya piyasasına çıkış tarihi belli oldu

Apple, Amerika'da satış rekorları kıran cihazının dünya pazarına çıkış tarihini açıkladı.

Apple, Amerika'da satış rekorları kıran cihazının dünya pazarına çıkış tarihini açıkladı.


Amerikan piyasasına güçlü bir giriş yapan iPad'in dünya piyasalarına ne zaman gireceği merak ediliyordu. Yine Amerika'daki bu yoğun talep yüzünden geciken, aslında Nisan'da piyasada olması gereken iPad'in dünya piyasasına giriş tarihi sonunda belli oldu.

Apple, iPad'in dünya piyasasına 28 Mayıs'ta gireceğini duyurdu. Ayrıca 10 Mayıs'ta ön satışların başlayacağı bildirildi. iPad ilk olarak Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, İspanya, İsviçre ve İngiltere'de satışa sunulacak.

Dolayısıya Amerika'da 1 milyonluk satış rakamına ulaşan iPad'in dünyanın diğer bölgelerinde nasıl bir ilgi uyandıracağı çok yakında belli olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun