Genel 27 EYLÜL 2010 / 11:28

iPad için 3D uygulaması piyasaya sürüldü

3 boyutlu modelleme için internet üzerinden program arayanlara müjeyi Dassault verdi.

3 boyutlu modelleme için internet üzerinden program arayanlara müjeyi Dassault verdi.


Ürün yaşam döngüsü yönetimi ve 3 boyutlu modelleme çözümleri alanında faaliyet gösteren Dassault Systémes, iPad için geliştirdiği 3 boyutlu model görüntüleyici 3DVIA HD Mobil'in tanıtımını yaptı. Tasarlanan program sayesinde kullanıcılar 3DVIA.com'da yer alan modelleri görüntüleyerek kullanabilecek.

Kullanıcılar, 3DVIA.com'da hesap oluşturduktan sonra, 3 boyutlu uygulamaları siteye yükleyip 3DVIA HD Mobil ile iPad'e bağlanıp uygulamaları kullanabiliyor. 3DVIA.com; 3DXML, .dae (COLLADA), .3ds, .obj, IGES, STEP ve .kmz. dahil, 30'u aşkın farklı içerik formatını destekliyor.

Yeni programla, internete yüklenen modeller, iPad üzerinden kullanılabilir hale geldi. 3DVIA HD Mobil, mobil uygulama marketlerinde kısıtlı bir süre için 1,99 dolara satılacak. Ayrıntılı bilgi için http://www.3dvia.com/mobile/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun