Genel 26 TEMMUZ 2010 / 08:15

iPad 3G Avea bayilerinde

Apple'ın tablet bilgisayarı Migros'tan sonra Avea bayilerinde de satışa sunuldu.

Apple'ın tablet bilgisayarı Migros'tan sonra Avea bayilerinde de satışa sunuldu.


Henüz Apple'dan iPad'lerin Türkiye'ye gireceğiyle ilgili bir haber elimize ulaşmadan, iPad satışlarının başladığı görülüyor. Dünyada büyük ilgi gören cihazın 3G'li sürümü Avea bayilerinde satışa sunulmaya başlandı.

Mobiltel ile Avea bayilerinde yerini alan 3G iPad'ler 32 GB ve 64 GB seçenekleri ve MicroSIM teknolojisiyle satışa sunuldu. Kullanıcılar 3G için MicroSIM kullanmak mecburiyetinde. Telefonlarda kullanılan SIM kartları küçültülebiliyor, ancak bu sefer de telefonda kullanılamıyor. Kullanıcıların özellikle buna dikkat etmesi gerekiyor.

Aldığımız bilgilere göre, yaklaşık 2 bin 200 Lira ile 2 bin 400 Lira fiyat aralığında bulunan iPad'ler için Axess kart sahiplerine özel olarak 12 taksit fırsatı sunulacağı bildirildi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun