Genel 07 ARALIK 2010 / 11:45

iPad 2 Şubat’ta mı geliyor?

İddialara göre Foxconn'a Şubat ayında hazır olmak üzere iPad 2 üretmesi gerektiği bildirildi.

İddialara göre Foxconn'a Şubat ayında hazır olmak üzere iPad 2 üretmesi gerektiği bildirildi.


İntiharlarla ve berbat çalışma koşullarıyla gündeme gelen Foxconn’la ilgili bu kez farklı bir haber geldi. DigiTimes raporlarına göre iPhone ve iPad bileşenlerini üreten Foxconn’a, önümüzdeki 100 gün içinde 600 bin adete kadar yeni sürüm iPad hazırlaması gerektiği bildirildi.

Tayvan merkezli fabrika iddiaları şimdilik yalanlasa da DigiTimes verdiği raporlarda Apple’ın iPad 2’nin seri üretimine Ocak ayında başlamayı umduğunu ancak iPad 2’nin içerdiği yazılımların hala test aşamasında olmasında dolayı bu tarihi kısmen ertelediğini iddia ediyor. DigiTimes’a göre kısmen ertelenmiş bu tarih ise Şubat ayına denk geliyor.

Apple yetkililerinden bu iddiaya henüz bir yanıt yok. 2011’in ilk çeyreğinde piyasada olması beklenen iPad’in yeni sürümünde önde ve arkada olmak üzere 2 kamera, FaceTime özelliği üzerinden video görüşme gibi seçeneklerin sunması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun